حجم دهی به صورت با تزریق چربی | کلینیک پوست و مو دکتر هما فاتحی در اصفهان
صفحه اصلی / مطالب و مقالات / نمايش در منو / درمان لاغری صورت با تزریق ژل

درمان لاغری صورت با تزریق ژل

گاهی افرادی که بر ای درمان لاغری صورت در اصفهان به ما مراجعه میکنند،با یک پیش زمینه ذهنی قصد تزریق ژل یا چربی را دارند ، در صورتی که معمولا برای هر فرد ،یکی از این دو میتواند بهترین راهکار درمان لاغری صورت یا خالی بودن یک ناحیه از صورت باشد.

یکی از اولین نکاتی که تا حدود زیادی تکلیف بیمار را معلوم میکند وجود یا عدم وجود ذخایر چربی کافی برای برداشت و تزریق است.

بعنوان مثال : گاها اقایانی برای درمان لاغری صورت به کلینیک پوست و مو دکتر همافاتحی در اصفهان مراجعه می کنند که بویژه درناحیه گونه ،زیر چشم و ناحیه خالی زیر برجستگی گونه بسیار لاغر هستند و قاعدتا ذخایر چربی مورد نیاز برای برداشت را ندارند . در این حالت علیرغم نیاز به تزریق حجم بالای فیلر یا حجم دهنده ،عملا چربی از دایره انتخاب درمان لاغری صورت خارج میشود .

گاه افرادی با خالی بودن تنها یک ناحیه محدود از صورت مانند خط خنده به کلینیک پوست ومو دکتر همافاتحی دراصفهان مراجعه میکنند. در این حالت ترجیح ما تزریق فیلرهای حجم دهنده خواهد بود، چرا که با یک بار تزریق عملا بین 6 ماه تا یکسال بسته به نوع ژل ، خط خنده پر خواهد بود. از سایر فاکتورهایی که در انتخاب عامل حجم دهنده تاثیر دارد ،میزان حجم مورد نیاز برای درمان لاغری صورت است .

افرادی که لاغری کل یا بخش عمده ای از صورت را دارند و تمایل به حجم گرفتن صورت به مقدار قابل ملاحظه ودرمان لاغری صورت دارند،تزریق چربی در کلینیک پوست و مو برایشان انتخاب اول درمان لاغری صورت خواهد بود.

البته با توجه به اینکه تزریق چربی باید طی سه مرحله انجام شود و از هر مرحله حدود 30% حجم تزریق شده باقی می ماند ، فرد باید بازه زمانی لازم برای درمان لاغری صورت را در نظر داشته باشد.

درکلینیک پوست و مو دکتر هما فاتحی در اصفهان تزریق چربی جهت درمان لاغری صورت طی سه جلسه هریک بفاصله دوماه انجام می شود تا به نتیجه مورد نظر دست پیدا کنیم.

کلینیک پوست و مو دکتر هما فاتحی در اصفهان افتخار دارد که در حداقل زمان انتظار پاسخگوی نیاز شما عزیزان در زمینه های درمانی و زیبایی پوست و مو و درمان لاغری صورت میباشد.


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان آمادگاه ، ساختمان آژند ، بلوک B ، طبقه سوم ، واحد 309
تلفن : 32245018 - 031
آفتاب سوختگی و درمان آنآفتاب سوختگی و درمان آن

کرمهای ضدآفتاب بسیار مؤثری برای محافظت در برابر پرتوهای فرابنفشUVA و فرابنفش(به ترتیب پرتو فرابنفش دارای طول موج بلند و کوتاه)، که اجزای نور خورشید هستند، مسئول سوختن و تغییرات سرطانی در پوست هستند. ... ادامه مطلب

داشتن پوست زیباداشتن پوست زیبا

تحقیقات نشان داده که پوست بهترین ترمیم خود را در اطراف ساعت 10 شب انجام می دهد. پس اجازه دهید پوست شما قبل از اینکه شروع به خمیازه کشیدن کنید، نفس بکشد . . . ... ادامه مطلب

انتقال بیماری های پوستی در استخرانتقال بیماری های پوستی در استخر

به منظور پیشگیری از بیماریها ضرورت دارد به یکسری از نکات بهداشتی که در این متن آورده ایم، برای استخر رفتن پایبند باشید. ... ادامه مطلب

بهترین درمان گودی زیر چشمبهترین درمان گودی زیر چشم

در این مبحث درمان گودی زیر چشم با افزایش سن را مورد بررسی قرار می دهیم ... ادامه مطلب

طراحی و راه اندازی وب سایت : گروه نرم افزاری پزشک آنلاین - 09128883465