حجم دهی به صورت با تزریق چربی | کلینیک پوست و مو دکتر هما فاتحی در اصفهان
صفحه اصلی / مطالب و مقالات / تزریق ژل یا فیلر / درمان لاغری صورت با تزریق ژل

درمان لاغری صورت با تزریق ژل

گاهی افرادی که بر ای درمان لاغری صورت در اصفهان به ما مراجعه میکنند،با یک پیش زمینه ذهنی قصد تزریق ژل یا چربی را دارند ، در صورتی که معمولا برای هر فرد ،یکی از این دو میتواند بهترین راهکار درمان لاغری صورت یا خالی بودن یک ناحیه از صورت باشد.

تزریق چربی یکی از روشهایی است که با بکارگیری سلول های بدن خود فرد، بدون ریسک ایجاد آلرژی، هم با افزایش حجم همراه است و هم پوست را جوانسازی می‌کند. این روش در اصفهان توسط دکتر هما فاتحی، با نتایجی ایده آل قابل انجام می‌باشد. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی با مطب ایشان، با شماره تلفن 32245018 - 031 تماس حاصل فرمایید.

یکی از اولین نکاتی که تا حدود زیادی تکلیف بیمار را معلوم میکند وجود یا عدم وجود ذخایر چربی کافی برای برداشت و تزریق است.

بعنوان مثال : گاها اقایانی برای درمان لاغری صورت به کلینیک پوست و مو دکتر هما فاتحی در اصفهان مراجعه می کنند که بویژه درناحیه گونه ،زیر چشم و ناحیه خالی زیر برجستگی گونه بسیار لاغر هستند و قاعدتا ذخایر چربی مورد نیاز برای برداشت را ندارند . در این حالت علیرغم نیاز به تزریق حجم بالای فیلر یا حجم دهنده ،عملا چربی از دایره انتخاب درمان لاغری صورت خارج میشود .

درمان لاغری صورت با تزریق ژل

گاه افرادی با خالی بودن تنها یک ناحیه محدود از صورت مانند خط خنده به کلینیک پوست ومو دکتر همافاتحی دراصفهان مراجعه میکنند. در این حالت ترجیح ما تزریق فیلرهای حجم دهنده خواهد بود، چرا که با یک بار تزریق عملا بین 6 ماه تا یکسال بسته به نوع ژل ، خط خنده پر خواهد بود. از سایر فاکتورهایی که در انتخاب عامل حجم دهنده تاثیر دارد ،میزان حجم مورد نیاز برای درمان لاغری صورت است .

افرادی که لاغری کل یا بخش عمده ای از صورت را دارند و تمایل به حجم گرفتن صورت به مقدار قابل ملاحظه ودرمان لاغری صورت دارند،تزریق چربی در کلینیک پوست و مو برایشان انتخاب اول درمان لاغری صورت خواهد بود.

البته با توجه به اینکه تزریق چربی باید طی سه مرحله انجام شود و از هر مرحله حدود 30% حجم تزریق شده باقی می ماند ، فرد باید بازه زمانی لازم برای درمان لاغری صورت را در نظر داشته باشد.

درکلینیک پوست و مو دکتر هما فاتحی در اصفهان تزریق چربی جهت درمان لاغری صورت طی سه جلسه هریک به فاصله دوماه انجام می شود تا به نتیجه مورد نظر دست پیدا کنیم.

کلینیک پوست و مو دکتر هما فاتحی در اصفهان افتخار دارد که در حداقل زمان انتظار پاسخگوی نیاز شما عزیزان در زمینه های جوانسازی پوست، لیزر موهای زائد، تزریق ژل و ... میباشد.


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان آمادگاه ، ساختمان آژند ، بلوک B ، طبقه سوم ، واحد 309
تلفن : 32245018 - 031
موبایل مطب : 09135116500


درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید
بیماری لوپوس چیست؟بیماری لوپوس چیست؟

لوپوس اریتماتوزیس سیستمیک شایعترین نوع بیماری لوپوس است. بیماری خود ایمنی که در آن سلول‌ های سیستم ایمنی اشتباهاً به بافت‌ های خود حمله می‌ کند و منجر به بروز التهاب و آسیب بافتی در ارگان‌ های درگیر می‌ شود. ... ادامه مطلب

برجسته سازی زاویه فک با تزریق فیلربرجسته سازی زاویه فک با تزریق فیلر

خط فک یکی از مواردی است که بر روی زیبایی و جوانسازی صورت بسیار تأثیرگذار است. روش‌های زیادی برای برجسته‌سازی فک وجود دارد. با این روش‌ها می‌توان خط فک ایجاد کرد و باعث جوان‌سازی صورت شد. برجسته سازی فک می‌تواند تأثیر بسیار مثبتی در چهره داشته باشد. ... ادامه مطلب

پیلینگ چیست و چگونه انجام میشود؟پیلینگ چیست و چگونه انجام میشود؟

پیلینگ صورت یا لایه‌ برداری به معنی جوانسازی پوست است که لایه‌ ی رویی سلول‌ های مرده پوست را از بین می‌ برد و سلول‌ های مجاور را تحریک می‌ کند تا یک لایه با سلول‌ های جدید و کیفیت بهتر ایجاد کند و در نتیجه پوست را جوان کند. ... ادامه مطلب

برداشتن خال، زگیل و ضایعات پوستی با کرایوتراپیبرداشتن خال، زگیل و ضایعات پوستی با کرایوتراپی

کرایوتراپی یک روش ساده و غیرتهاجمی است که در آن از نیتروژن مایع برای فریز کردن و از بین بردن توده‌ ها و دانه‌ هایی که بر روی سطح پوست ظاهر می‌ شوند، استفاده می‌ شود. ... ادامه مطلب