تزریق بوتاکس و رفع خطوط پیشانی | کلینیک زیبایی دکتر هما فاتحی

بوتاکس خطوط پیشانی

با توجه به اینکه تزریق بوتاکس قادر به فلج کردن عضله است در واقع جلو حرکت این عضلات را میگیرد بنابراین با تزریق بوتاکس صرفا خطوط دینامیک در صورت از بین خواهند رفت و خطوطی که در حالت عادی در این نواحی دیده میشوند که خطوط استاتیک هستند از بین نخواهند رفت.البته نکته بسیار مهمی را باید متذکر شوم و آن اینکه در طی زمان در صورتیکه جلوی انقباض فعال این عضلات با تزریق بوتاکس گرفته نشود، خطوط دینامیک به خطوط استاتیک تبدیل خواهند شد.

به عبارت ساده تر به مرور زمان اگر فرد تزریق بوتاکس انجام ندهد،خطوط و چینهای صورت عمیق تر خواهند شد و آنوقت باید به فکر سایر اقدامات برای درمان چین و چروکهای پایدار و عمیق صورت باشیم . با انجام بموقع تزریق بوتاکس در کلینیک پوست و مو دکتر هما فاتحی از ایجاد چین و چروک های عمیق در قسمت فوقانی صورت پیشگیری کنید.

چه اقدامات دیگری در کلینیک پوست و مو در کنارتزریق بوتاکس برای درمان خطوط پیشانی توصیه می شوند ؟

1- لیزر فرکشنال :

با دادن انرژی لیزرco2 به صورت منقطع به بافت موجب کلاژن سازی و کاهش عمق خطوط پوستی میگردد.کاهش عمق خطوط پوست باعث گرفتن نتیجه بهتری پس از تزریق بوتاکس خواهد شد.

2- کارگذاشتن نخهای قابل جذب :

این نخ ها با ایجاد التهاب و تشکیل بافت فیبرو در اطراف نخ موجب کاهش عمق چین ها و خطوط خواهد شد. این امر نتیجه تزریق بوتاکس در کلینیک پوست و مو را بهتر خواهد نمود.

3- آراف فرکشنال سوزنی :

در کلینیک پوست و مو دکترهما فاتحی برای انجام این روش با استفاده از سوزن های اختصاصی هر فرد با روکش طلا و امواج رادیوفرکوئنسی موجب ضخیم تر شدن پوست و کاهش ایجاد خطوط می شویم ومراجعه کننده به کلینیک پوست و مو از تزریق بوتاکس نتیجه بهتری خواهد گرفت.

4- ساب سیژن :

در مواردی که خطوط و چین ها عمیق بوده و موجب فیبروز شده باشند در کلینیک پوست و مو دکتر هما فاتحی باجداکردن باند های فیبروز که موجب پایین کشیدن پوست میشوند توسط سوزن های اختصاصی سابسیژن ،عمق خطوط کم خواهد شد.

5- تزریق فیلر :

در صورتی که عمق قابل ملاحظه ای در خطوط ایجاد شده باشد، پس از انجام اقدامات فوق تزریق فیلر یا تزریق ژل نیز برای پرکردن فضای خالی توصیه میگردد.البته در زمان تزریق چربی در کلینیک پوست و مو دکتر هما فاتحی در صورت نیاز در این خطوطی تزریق چربی انجام خواهد شد.


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان آمادگاه ، ساختمان آژند ، بلوک B ، طبقه سوم ، واحد 309
تلفن : 32245018 - 031


درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید

نظرات کاربران درباره این مطلب :
برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
داشتن پوست زیباداشتن پوست زیبا

تحقیقات نشان داده که پوست بهترین ترمیم خود را در اطراف ساعت 10 شب انجام می دهد. پس اجازه دهید پوست شما قبل از اینکه شروع به خمیازه کشیدن کنید، نفس بکشد . . . ... ادامه مطلب

بهترین درمان گودی زیر چشمبهترین درمان گودی زیر چشم

در این مبحث درمان گودی زیر چشم با افزایش سن را مورد بررسی قرار می دهیم ... ادامه مطلب

آفتاب سوختگی و درمان آنآفتاب سوختگی و درمان آن

کرمهای ضدآفتاب بسیار مؤثری برای محافظت در برابر پرتوهای فرابنفشUVA و فرابنفش(به ترتیب پرتو فرابنفش دارای طول موج بلند و کوتاه)، که اجزای نور خورشید هستند، مسئول سوختن و تغییرات سرطانی در پوست هستند. ... ادامه مطلب

ضد آفتاب مناسب پوستضد آفتاب مناسب پوست

ضدآفتاب باید مناسب پوست صورت افراد انتخاب شود.افراد با پوست چرب باید ضدآفتابهای فاقد چربی استفاده کنند.افراد مسن و افراد دارای پوست خشک باید ضدآفتاب مخصوص پوست خشک استفاده کنند ودر صورت نیاز از یک مرطوب کننده صورت زیر ضدآفتاب استفاده جهت پخش بهتر ضدآفتاب استفاده کنند. ... ادامه مطلب

طراحی و راه اندازی وب سایت : گروه نرم افزاری پزشک آنلاین - 09128883465