بهترین مرکز لیزر موهای زائد در اصفهان
صفحه اصلی / مطالب و مقالات / لیزر موهای زائد در اصفهان / ویژگی های بهترین مراکز لیزر موهای زائد

ویژگی های بهترین مراکز لیزر موهای زائد

در دنیای زیبایی امروزی لیزر موهای زائد به عنوان یکی از بهترین، سریعترین و مطمئن ترین روش های از بین بردن موهای زائد در سراسر جهان شناخته شده است. تحقیقات و پژوهش‌های بسیاری بر این روش حذف موهای زائد انجام شده و امروز با قطعیت می‌توان در مورد تأثیر آن نظر داد. میزان رضایت از لیزر در بین متقاضیان بسیار بالا است. لیزر موهای زائد به عنوان یکی از راه های از بین بردن موهای زائد برای همیشه می باشد، از این رو سبب شده تا افراد به ویژگی های برتر کلینیک ها اهمیت فراوانی دهند. بهترین مرکز لیزر موهای زائد، مرکزی است که به انواع دستگاه‌ها و جدیدترین آنها، مجهز باشد و از طرف دیگر این مرکز باید از تجهیزاتی استفاده کند که توسط بهترین شرکت‌های تولید کننده ساخته شده و بهترین کیفیت را نیز داشته باشند. در ادامه به دیگر ویژگی های بهترین مراکز لیزر موهای زائد میپردازیم.

در صورتیکه تمایل به لیزر موی زائد در اصفهان داشته باشید، کلینیک پوست ومو دکتر هما فاتحی با مجموعه ای از دستگاههای لیزر موی زائد از جمله لیزر الکساندرایت در خدمت شما عزیزان خواهد بود. جهت لیزر موی زائد دراصفهان با تلفن 03132245018 یا موبایل 09135116500 تماس حاصل فرمایید.

مزیت انتخاب بهترین مراکز لیزر موهای زائد

قطعاً اگر لیزر موهای بدن را در مراکز معتبر انجام دهید، چند مزیت عمده برای شما خواهد داشت:

1 )ارتباط دائمی و آنلاین مرکز لیزر

یک مرکز لیزر معتبر مسیرهای ارتباطی با مراجعین و کاربران خود را آسان کرده تا اشخاص بتوانند خیلی راحت و سریع با مراجعه به وبسایت رسمی و پیج اینستاگرام، به‌صورت برقراری تماس های تلفنی، گذاشتن دیدگاه و کامنت، پرسش و پاسخ آنلاین با مرکز در ارتباط باشند. در نتیجه پاسخگویی سریع و ارتباط مستمر با مراجعه کنندگان می تواند از ویژگی های یک مرکز خوب در تهران باشد.

2) مجوزهای لازم کلینیک

استفاده از دستگاه‌های لیزر موهای زائد نیاز به تخصص و تبحر بالایی دارد؛ به همین جهت مجوز ارائه این دست خدمات تنها به پزشکان متخصص داده می‌شود که دوره‌های لازم را سپری و گواهی‌نامه‌ی لیزر درمانی را دریافت کرده باشند.

 لیزر موهای زائد

3)جلسه مشاوره با پزشک متخصص

بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در تیم درمانی خود از پزشک متخصص بهره می‌برد. در جلسه‌ی مشاوره پیش از لیزر درمانی، پزشک متخصص باید حضور داشته باشد و در ادامه، جلسات لیزر تحت نظارت او انجام شود. لیزر مانند تمامی روش‌های درمانی، با تمام کم تهاجمی بودنش، عوارضی دارد. پزشک متخصص به خوبی می‌تواند احتمال این عوارض جانبی را پیشبینی کرده و برای جلوگیری از آنها اقدامات لازم را انجام دهد. همچنین اگر دچار عوارض جانبی غیر منتظره شدید، پزشک می‌تواند نقش مؤثری در درمان و جلوگیری از وخامت آن‌ها داشته باشد.

4) هزینه انجام لیزر

هزینه درمان لیزر موهای زائد در هنگام تصمیم‌گیری برای انتخاب جای خوب برای لیزر کردن بسیار مهم است؛ اما فقط به صرف اینکه یک کلینیک یا آرایشگاه قیمت بسیار پایینی ارائه می دهد نباید به آنجا مراجعه کنید. ابتدا باید اعتبار کلینیک و تجربه و مدرک تکنسین را بررسی کرده و سپس با مقایسه قیمت‌های آن با کلینیکهای دیگر بهترین گزینه را انتخاب کنید.

5)استفاده از بهترین دستگاه‌ های لیزر

در حال حاضر، دستگاه‌های زیادی برای انجام لیزر درمانی و حذف موهای زائد در بدن وجود دارند. بعضی از این دستگاه‌ها از انواع لوازمی هستند که در آرایشگاه‌ها و یا مراکز خانگی انجام لیزر، به کار گرفته می‌شوند؛ اما در برابر این لوازم، بعضی از تجهیزات و دستگاه‌ها نیز از تجهیزات حرفه‌ای و تخصصی انجام این روش هستند. دستگاه‌های نوع دوم از لوازمی هستند که تنها در کلینیک‌ها و مراکز درمانی تخصصی لیزر از آنها استفاده می‌شود و تنها این مراکز هستند که مجوز استفاده از این ابزار را دارند.

این دستگاه‌ها به دلیل حرفه‌ای بودن، اثر بخشی بیشتری نیز دارند و به کارگیری آنها باعث می‌شود تا تأثیر دائمی‌تری نیز ایجاد کنند؛ اما این دستگاه‌ها نیز خود دارای تنوع بسیار بالایی هستند و از طرف تولید کنندگان و شرکت‌های بسیاری در انواع مختلفی از برندها ساخته می‌شوند، بنابراین دارای کیفیت‌های متعددی نیز هستند. هر یک از این تجهیزات، مزایا و معایب خاص خود را دارند. لازم به ذکر است که برای افراد مختلف از انواع متفاوت این لوازم استفاده می‌شود؛ لذا نمی‌توان بهترین دستگاه لیزر موهای زائد را معرفی کرد. به طور کلی این عامل که کدام یک از این دستگاه‌ها برای شما و پوستتان مناسب‌تر است در جلسه مشاوره قبل از لیزر درمانی، توسط پزشک متخصص مشخص می‌شود.

6)مراقبت‌های قبل و بعد از لیزر موهای زائد

از آنجا که قبل از انجام لیزر برای حذف موهای زائد و پس از آن، لازم است مراقبت‌های ویژه‌ای برای مراجعه کننده در نظر گرفته شود، بنابراین از دیگر ویژگی‌های بهترین کلینیک لیرز موهای زائد، این است که چنین مرکزی، دارای دستورالعمل‌هایی مناسب و در بعضی از شرایط سخت گیرانه، برای قبل و پس از لیزر درمانی است. از این طریق می‌توان به اثر بخشی این روش در از بین بردن موهای اضافی امیدوار بود و از طرف دیگر به عدم بازگشت آنها اطمینان داشت. همچنین به کارگیری این مراقبت‌ها موجب می‌شود تا ایمنی کار نیز افزایش پیداکند و از میزان عوارض احتمالی آن، کم شود.

7)درصد رضایت مراجعین

یکی دیگر از ویژگی های بهترین مرکز لیزر موهای زائد این است که مراجعه کنندگان از کیفیت کار آن مرکز راضی باشند. بهتر است حضوری به مراکز لیزر مراجعه کنید و به صورت حضوری از مراجعین بپرسید.

8)اپراتورهای با سابقه

یکی دیگر از ویژگی مهم یک مرکز لیزر خوب این است که از اپراتورهای با سابقه و کار بلد و ماهر برای خانمها و آقایان به صورت جداگانه و مجزا بهره ببرد. در اصل اگر نتایج کاهش و افزایش لیزر موهای زائد را 100 درصد در نظر بگیریم، درصد قابل توجهی از نتیجه بستگی به مهارت و تجربه اپراتور لیزر دارد.

عوارض جانبی لیزر موهای زائد

به دستور سازمان غذا و داروی امریکا FDA کارکرد تمامی دستگاه‏ های لیزر موهای زائد از اشعه ‏های غیریونیزه است. انرژی نور لیزر تنها به سطح پوست تابانده می‏ شود و به عمق بدن نفوذ نمی‏ کند و صدمه ‏ای به سلول‏ ها وارد نمی‏ شود. پالس‏ های انرژی نور استفاده شده در حذف موهای زائد تنها برای گرم کردن و تخریب فولیکول‏ های مو طراحی شده ‏اند. کارشناسان تأکید می ‏کنند که هیچ‌گونه ریسک و خطری برای بدن وجود ندارد. همچنین تاکنون هیچ موردی برای ابتلا به سرطان توسط لیزر موهای زائد در هیچ کجای جهان گزارش نشده است.

عوارض جانبی لیزر مو به علائم خفیفی در حد قرمزی، تورم و احساس سوزش حداکثر تا ۴۸ ساعت پس از انجام لیزر محدود می شود؛ اما در صورتی که از دستگاه‌های دیگر لیزر موهای زائد استفاده کنید و یا متخصص لیزر تجربه و تبحر کافی در استفاده از این دستگاه را نداشته باشد ممکن است با عوارض جانبی شدیدتری مانند تغییر رنگ پوست، ایجاد زخم و سوختگی و غیره مواجه شوید.

اگر ساکن اصفهان هستید؛ برای پاک کردن تاتو، رفع آسیب‌های رنگ‌دانه‌ای پوست، جوانسازی پوست و بسیاری دیگر از اقدامات مربوط به پوست و زیبایی با لیزر کیوسوئیچ، می‌توانید به کلینیک پوست دکتر هما فاتحی مراجعه نمایید. جهت هماهنگی و کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 32245018 - 031 تماس حاصل فرمایید.


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان آمادگاه ، ساختمان آژند ، بلوک B ، طبقه سوم ، واحد 309
تلفن : 32245018 - 031
موبایل مطب : 09135116500


درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید

نظرات کاربران درباره این مطلب :
برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :