دکتر خوب پوست و مو در اصفهان | کلینیک پوست و مو دکتر هما فاتحی
صفحه اصلی / مطالب و مقالات / مقالات علمی / پزشک خوب پوست ومو را چگونه انتخاب کنیم

پزشک خوب پوست ومو را چگونه انتخاب کنیم

اگر بدنبال جوانسازی پوست ویا درمانهای زیبایی برای پوست ومو هستید،توصیه های ما را درذهن داشته باشید:

پزشک خوب پوست ومو کسی است که علاوه بر داشتن علم لازم ،از تجربه کافی وسابقه خوب دراین زمینه برخوردار باشد.شما با پرس وجو از بیماران حاضر در مطب تا حدودی می توانید به این امر پی ببرید و پزشک خوب پوست ومو مورد نظرخود را پیدا کنید.

پزشک خوب پوست و مو کسی است که زمان لازم را برای معاینه ومشاوره اولیه به شما اختصاص دهد واولویتهای شما را در نظر داشته باشد.

پزشک خوب پوست ومو پزشکی است که زمان لازم برای انجام کار برای بیماررا در نظر داشته باشد ودر شرایط ازدحام مطب از دقت وزمان لازم برای انجام کار نکاهد.

بهترین پزشک پوست و مو در اصفهان

پزشک خوب پوست ومو پزشکی است که اولویتهای سلامت بیمار را بردرخواستهای زیبایی بیمار ترجیح دهد واز انجام درخواستهایی که امکان دارد سلامت بیمار را به مخاطره بیاندازد؛ سرباز زند.بعنوان مثال گاه افراد کم سن وسال تقاضای تزریقات زیبایی می کند که تحت تاثیر بحرانهای نوجوانی بوده ومناسب آنها نمی باشد.پزشک خوب پوست ومو در این موارد صلاح بیمار را به نظر او ترجیح خواهد داد.

پزشک خوب پوست ومو صرفا از محصولات دارای مجوز جهت تزریق مانند ژل و بوتاکس استفاده می کند.بهتر است شما از مارک محصولاتی که برایتان استفاده می شود مطلع باشید تا برای تزریقات بعدی بتوان به آن استناد کرد.

اگر به سلامت پوست وموی خود می اندیشید؛هرگز در مکانهایی غیر از مطب بدنبال این خدمات نباشید.یک پزشک خوب پوست ومو را جستجو کنید و به ایشان مراجعه کنید.بیاد داشته باشید که تغییرات تدریجی و خوب درچهره بهتر ازتغییرات زیاد وغیر قابل برگشت خواهد بود.

ما درکلینیک پوست ومو دکتر هما فاتحی در اصفهان تلاش کرده ایم با استفاده از سالها تجربه وبهره مندی از نظرات شما عزیزان و آخرین تکنولوژیهای روز وجدیدترین دستگاه هایی که کارآمدی آنها اثبات شده و بهترین مواد مجوزدار رضایت شماعزیزان را جلب کنیم.

کلینیک پوست، مو و زیبایی دکتر همافاتحی در اصفهان، با ارائه کلیه خدمات جوانسازی، تزریق ژل، بوتاکس و چربی، کاشت مو و ... پذیرای شما مراجعین محترم می‌باشد. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 32245018 - 031 تماس حاصل فرمایید.


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان آمادگاه ، ساختمان آژند ، بلوک B ، طبقه سوم ، واحد 309
تلفن : 32245018 - 031


درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید

نظرات کاربران درباره این مطلب :
برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
شبهه لیزر آی پی ال چیست و چه کاربردی دارد؟شبهه لیزر آی پی ال چیست و چه کاربردی دارد؟

IPL دستگاه های Light Base هستند که به دلیل ارائه طول موج های گوناگون، کاربرد های متفاوتی در پوست وزیبایی را از جمله رفع موی زائد، جوان سازی پوست، درمان آکنه و درمان کک و مک و غیره دارند. ... ادامه مطلب

بهترین درمان گودی زیر چشمبهترین درمان گودی زیر چشم

در این مبحث درمان گودی زیر چشم با افزایش سن را مورد بررسی قرار می دهیم ... ادامه مطلب

هیالورونیک اسید چیست؟هیالورونیک اسید چیست؟

فیلرهای هیالورونیک اسید ترکیبات ژل مانندی هستند که از ماده ای که بطور طبیعی در پوست وجود داشته و نقش آبرسانی و حجم‌دهندگی را در پوست ایجاد می‌کند، ساخته شده‌اند. امروزه از این فیلرها برای جوانسازی و رفع مشکلات زیبایی خود استفاده می‌شود. ... ادامه مطلب

جوانسازی پوست با تزریق ژل یا فیلر پیشانیجوانسازی پوست با تزریق ژل یا فیلر پیشانی

تزریق ژل به پیشانی یک روش بدون درد، بدون عوارض، بدون نیاز به جراحی یا بی‌هوشی و با ماندگاری و اثربخشی بالا است تا خطوط اخم و چروک پیشانی را رفع نماید. این روش در یک جلسه و در کمتر از یک ساعت با بی‌حسی موضعی، انجام خواهد شد. ... ادامه مطلب

طراحی و راه اندازی وب سایت : گروه نرم افزاری پزشک آنلاین - 09128883465