جوانسازی با بوتاکس در اصفهان | کلینیک پوست و موی دکتر هما فاتحی
صفحه اصلی / مطالب و مقالات / تزریق بوتاکس در اصفهان / همه چیز درباره تزریق بوتاکس

همه چیز درباره تزریق بوتاکس

بوتاکس نوعی پروتئین است که با اثر روی عضلات محل تزریق مانع از انقباض آنها بطور موقت می شود.بنابراین شما در طی مدت تاثیر بوتاکس قادر به انقباض عضلات خط اخم نخواهید بود.این امر مانع از ایجاد یا تشدید خطوط این ناحیه خواهد شد.البته در صورتی که قبل از تزریق خطوطی درمحل دیده می شود وبه اصطلاح خطوط روی صورت شما جا انداخته ؛معمولا علاوه بر تزریق بوتاکس نیاز به سایر روشها مانند لیزر ،سابسیژن ویا تزریق فیلر نیز خواهد بود.البته یکی از کاربردهای بوتاکس کاهش تعریق می باشد که بعنوان مثال در درمان تعریق بیش از حد زیر بغل کاربرد دارد.بوتاکس در درمان براکسیسم یا فشردن بیش از حد دندانها در خواب نیز استفاده می شود.

افرادو سن مناسب تزریق بوتاکس:

اینکه شما نیاز به تزریق بوتاکس دارید یا خیر با معاینه ومشاوره اولیه مشخص می گردد.در صورتی که تمایل به تزریق بوتاکس دراصفهان دارید کلینیک پوست ومو دکتر هما فاتحی واقع در قطب درمانی شهر اصفهان این خدمت را به شما ارائه می دهد.مشاوره ابتدایی جهت کاربران سایت رایگان بوده وهزینه ای در بر ندارد.در مورد عزیزان ساکن در سایر نقاط که تمایل به تزریق بوتاکس در اصفهان دارند،مشاوره از طریق شبکه های اجتماعی اعلام شده در سایت وبدون هزینه خواهد بود.

سن مناسب تزریق بوتاکس معمولا بالای 18سال می باشد.البته در مقاصد غیر زیبایی وبه منظور درمان در سنین کمتر نیز استفاده می شود.

انواع بوتاکس موجود دربازار

قیمت تزریق بوتاکس:

قیمت تزریق بوتاکس بسته به مارک تزریق شده وتعداد محلهای تزریق و دوز داروی مورد استفاده دارد.در نظر داشته باشید که شاید شما جهت تزریق بوتاکسهای مجوزدار هزینه بیشتری بپردازید،اما با این کار سلامت خود را بیمه کرده اید.

همه چیز درباره تزریق بوتاکس

انتخاب پزشک و مرکز درمانی مناسب جهت تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس راصرفا نزد پزشک انجام دهید،پزشکانی که اموزش لازم را دراین زمینه دیده باشند واز تجربه ومهارت کافی دراین زمینه برخوردار باشند.مطمئن باشید که صرفا چهت تزریق بوتاکس برای شما از انواع مجوزدار استفاده می شود.درصورتی که تمایل به تزریق بوتاکس در اصفهان دارید ،کلینیک پوست ومو دکتر هما فاتحی با سالها تجربه در این زمینه ،بوتاکس را به شما ارائه خواهد داد.ضمنا در صورتی که تمایل به انجام همزمان چند کار زیبایی بهمراه بوتاکس دارید،در کلینیک ما این امکان برای شما فراهم خواهد شد.

زمان مناسب برای تزریق بوتاکس:

زمان مناسب برای تزریق بوتاکس قبل از ایجاد خطوط حاصل از انقباض روی صورت است.زمان تکرار تزریق بوتاکس یکماه پس از بازگشت مجدد قدرت انقباض در عضلات خواهد بود .

موارد منع تزریق بوتاکس:

-افرادی که سابقه فلج عضلانی ومیوپاتی در محلهای تزریق یا بیماریهایی نظیر میاستنی گراو دارند.
-بارداری
-عفونت فعال در محل تزریق
-مصرف داروهای آمینوگلیکوزید طی یکهفته قبل بوتاکس

عوارض تزریق بوتاکس:

پس از تزریق بوتاکس عوارضی نظیر سردرد،اشکریزش ممکن است رخ دهد که موقت خواهد بود.
ندرتا عوارضی مانند افتادگی پلک در اثر بوتاکس ممکن است اتفاق بیافتد که با داروهای استاندارد به احتمال بسیار کم رخ می دهد وموقت خواهد بود.

مراقبتهای بعد از تزریق بوتاکس:

بعد از تزریق بوتاکس تا 6 ساعت خم نشوید،دراز نکشید وصورت را نشویید.دروضعیت نیمه نشسته باقی بمانید.تا دو روز بعد از تزریق بوتاکس ازورزشهای سنگین و پاورلیفتینگ بپرهیزید.از تماس هرگونه حرارت اعم از سونا ،جکوزی، لیزر و سشوار در محل تزریق اکیدا تا دو هفته خودداری کنید.تا یک هفته از وارد کردن فشار در محل تزریق خودداری کنید.تا 6 ساعت بعد از بوتاکس در عضلات این ناحیه حرکات لازم بنا به توصیه پزشکتان مانند اخم کردن و بالابردن ابروها را هر ساعت دو بار انجام دهید.

کلینیک پوست، مو و زیبایی دکتر همافاتحی در اصفهان، با ارائه کلیه خدمات جوانسازی، تزریق ژل، بوتاکس و چربی، کاشت مو و ... پذیرای شما مراجعین محترم می‌باشد. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 32245018 - 031 تماس حاصل فرمایید.


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان آمادگاه ، ساختمان آژند ، بلوک B ، طبقه سوم ، واحد 309
تلفن : 32245018 - 031
موبایل مطب : 09135116500


درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید

نظرات کاربران درباره این مطلب :
برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :