درمان لاغری صورت دراصفهان
فرم چانه در زیبایی
داشتن پوست زیبا
آفتاب سوختگی
سریعترین راه حجم دهی گونه
بهداشت ، استخر ، تابستان
چگونه پوست دست جوانتر و شادابتری داشته باشیم؟

برای درمان لاغری صورت انتخاب شما کدام است؟

برای درمان لاغری صورت دراصفهان انتخاب شما کدام است ؟
گاهی افرادی که بر ای درمان لاغری صورت در اصفهان به مامراجعه میکنند،با یک پیش زمینه ذهنی قصد تزریق ژل یا چربی را دارند ، در صورتی که معمولا برای هر فرد ،یکی از این دو میتواند بهترین راهکار درمان لاغری صورت یا خالی بودن یک ناحیه از صورت باشد.

یکی از اولین نکاتی که تا حدود زیادی تکلیف بیمار را معلوم میکند وجود یا عدم وجود ذخایر چربی کافی برای برداشت و تزریق است.

بعنوان مثال : گاها اقایانی برای درمان لاغری صورت به کلینیک پوست ومودکتر همافاتحی در اصفهان مراجعه می کنند که بویژه درناحیه گونه ،زیر چشم و ناحیه خالی زیر برجستگی گونه بسیار لاغر هستند و قاعدتا ذخایر چربی مورد نیاز برای برداشت را ندارند . در این حالت علیرغم نیاز به تز یق حجم بالای فیلر یا حجم دهنده ،عملا چربی از دایره انتخاب درمان لاغری صورت خارج میشود .

گاه افرادی با خالی بودن تنها یک ناحیه محدود از صورت مانند خط خنده به کلینیک پوست ومو دکتر همافاتحی دراصفهان مراجعه میکنند. در این حالت ترجیح ما تزریق فیلرهای حجم دهنده خواهد بود، چرا که با یک بار تزریق عملا بین 6 ماه تا یکسال بسته به نوع ژل ، خط خنده پر خواهد بود. از سایر فاکتورهایی که در انتخاب عامل حجم دهنده تاثیر دارد ،میزان حجم مورد نیاز برای درمان لاغری صورت است .

افرادی که لاغری کل یا بخش عمده ای از صورت را دارند و تمایل به حجم گرفتن صورت به مقدار قابل ملاحظه ودرمان لاغری صورت دارند،تزریق چربی در کلینیک پوست و مو برایشان انتخاب اول درمان لاغری صورت خواهد بود.

البته با توجه به اینکه تزریق چربی باید طی سه مرحله انجام شود و از هر مرحله حدود 30% حجم تزریق شده باقی می ماند ، فرد باید بازه زمانی لازم برای درمان لاغری صورت را در نظر داشته باشد.

درکلینیک پوست و مو دکتر هما فاتحی در اصفهان تزریق چربی جهت درمان لاغری صورت طی سه جلسه هریک بفاصله دوماه انجام می شود تا به نتیجه مورد نظر دست پیدا کنیم.

کلینیک پوست و مو دکتر هما فاتحی در اصفهان افتخار دارد که در حداقل زمان انتظار پاسخگوی نیاز شما عزیزان در زمینه های درمانی وزیبایی پوست و مو و درمان لاغری صورت میباشد.

آنچه در مورد تزریق چربی باید بدانیم

بهترین درمان لاغری صورت چیست؟

دانستنیهای ضروری در تزریق چربی

زیبایی سه بعدی صورت


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان آمادگاه ، ساختمان آژند ، بلوک B ، طبقه سوم ، واحد 309
تلفن : 32245018 - 031

درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید